Musikkfestivalen avholdes for 21. gang i år.

Vi har gleden av å presentere et variert program med en rekke

spennende band og artister.

Velkommen til hyggelig stemning og god musikk på Bjørkelangen

24. - 28. august 2016.

 
Hovedsponsor Nettsiden er laget av    Bjørkeveien 2 1940 Bjørkelangen Årets plakat pdf

Velkommen til

Bjørkelangen Musikkfestival

Onsdag 24. august Danseteltet Jack Vreeswijk 18:00 Torsdag 25. august Løken Kirke Trine Rein 19:00 Fredag 26. august Danseteltet Hanne Mette Band 22:00 Festivalhallen Åpning ved Knut (leder) 18:30 Fanfare ved Førisdal 18:35 Gudfrid m/fl. (Bjørn Kleiven) 18:45   & Vågale Vestmarkinger - Vazelinashow Fat Fred & the possumhunters 22:00 Pianobaren Kalle Larsen, Trubaduren 21:00 Ole Kristian Ruud 22:30 Frilund Gård Lucky Seven m/ Åse Lomsnes Frank 19:30 Lørdag 27. august Danseteltet Gratis Linedanskurs v/ Cato Larsen 16:00 Gratis Linedansfremføring (Hilljacks spiller) 17:15 Hilljacks 22:00 Togstasjon ved Aurskog Sparebank Gratis is og aktiviteter for barn og voksne 11:00 Gågata Aurskog Veterankorps 11:00 Kjell Boy Næss spiller 12:00 Torget RSS Brass - Lastebilkonsert 15:30 Festivalhallen Korslaget 2016 12:00 Kaptein Rødskjegg barneshow 13:00 Nils & Co. 14:00 Danseforestilling med dansegruppen Nero 14:30 Freddy Kalas (rusfritt, for barn og ungdom) 18:30 Joachim Bye Svendsen og Erlend Hølland 20:30 The Soul Orchestra m/Geir Fagermoen 21:15 Freddy Kalas 23:00 Soultown 00:15 Pianobaren Håkon Hauer / Ronny Møllevik 22:00 Frilund Gård Gammalgrass 19:30 Søndag 28. august Danseteltet Bjarne Brøndbo 19:00

Festivalprogram

 
Festivalprogram -for utskift

Musikkfestivalen avholdes for 21. gang i år.

Vi har gleden av å presentere et variert

program med en rekke spennende band og

artister.

Velkommen til hyggelig stemning og god

musikk på Bjørkelangen 24. - 28. august 2016.

 

Velkommen til

Bjørkelangen Musikkfestival

Hovedsponsor Design og drifting av nettsiden Bjørkelangen musikkfestival 2016 er Grafisk Service AS Bjørkelangen Årets plakat pdf
Festivalprogram  
Festivalprogram -for utskift
Onsdag 24. august Danseteltet    Jack Wreeswijk 18:00 Torsdag 25. august Løken Kirke Trine Rein 19:00 Fredag 26. august Danseteltet Hanne Mette Band 22:00 Festivalhallen Åpning ved Knut (leder) 18:30 Fanfare ved Førisdal 18:35 Gudfrid m/fl. (Bjørn Kleiven)   & Vågale Vestmarkinger - Vazelinashow 18:45 Fat Fred & the possumhunters 22:00 Pianobaren Kalle Larsen, Trubaduren 21:00 Ole Kristian Ruud 22:30 Frilund Gård Lucky Seven m/ Åse Lomsnes Frank 19:30 Lørdag 27. august Danseteltet Linedanskurs v/ Cato Larsen 16:00 Gratis Linedansfremføring (Hilljacks spiller) 17:15 Hilljacks 22:00 Togstasjon ved Aurskog Sparebank Gratis is og aktiviteter for barn og voksne 11:00 Gågata Aurskog Veterankorps 11:00 Kjell Boy Næss spiller 12:00 Torget RSS Brass - Lastebilkonsert 15:30 Festivalhallen Korslaget 2016 12:00 Kaptein Rødskjegg barneshow 13:00 Nils & Co. 14:00 Danseforestilling med dansegruppen Nero 14:30 Freddy Kalas (rusfritt, for barn og ungdom) 18:30 Joachim Bye Svendsen og Erlend Hølland 20:30 The Soul Orchestra v/Geir Fagermoen 21:15 Freddy Kalas 23:00 Soultown 00:15 Pianobaren Håkon Hauer / Ronny Møllevik 22:00 Frilund Gård Gammalgrass 19:30 Søndag 28. august Danseteltet Bjarne Brøndbo 19:00